refleksoterapeuta

Mirosława Plewka

 • Szukasz pomocy…

  Nieustanny stres?
  Spadek poziomu energii?
  Bóle stawów, pleców, kręgosłupa?
  Zgaga, wzdęcia, palenie w przełyku, zaparcia?
  Częste migreny? Bolesne miesiączki?
  Spuchnięte, obolałe stopy?

  Stopy są odzwierciedleniem naszego organizmu, mogą nam wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu, dolegliwościach, jak i stylu życia jaki prowadzi.

  Refleksologia to metoda "czytania ze stóp" i działania poprzez nie na cały organizm. Jest to skuteczna, bezinwazyjna terapia naturalna, która przywraca naturalną, równowagę biologiczną całego ciała.

 • Tagi

Kosmetyka twarzy należy do najczęściej wybieranych zabiegów pielęgnacyjnych – i to nie tylko przez kobiety. W końcu to twarz bez względu na porę roku, czas i miejsce jest zawsze pokazywana światu – jest więc naszą „kartą wizytową”. Właśnie z wyrazu twarzy oceniamy innych – ich atrakcyjność, wdzięk, a niektórzy nawet inteligencję. Dlatego większość z nas w miarę swoich możliwości stara się dbać o tę część ciała. Są też tacy, którzy w dążeniu do doskonałości decydują się na specjalistyczne zabiegi.
Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów jest masaż liftingujący skórę twarzy. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabiegów, ten poza rozprężeniem i wyciszeniem wspomaga też aktywnie procesy zachodzące w skórze i ją odmładza. Nie bez znaczenia jest również wygląd cery – po zabiegu jest ona naciągnięta i wygląda na wypoczętą i rześką. W taki prosty sposób możemy odjąć sobie nawet kilka lat.
Nasze problemy ze zdrowiem i troski dnia codziennego odbijają się na twarzy, która jest obrazem zarówno stanu organizmu, jak i naszej psychiki. Poddanie się zabiegowi to nie tylko poprawienie własnego wizerunku. Ma on również wpływ na zdrowie – pomaga usprawnić pracę narządów wewnętrznych oraz koi nerwy. Refleksologiczny masaż twarzy ujędrnia cerę, co wpływa znacząco na jej wygląd. Specjalistyczny dotyk refleksoterapeuty poprawia kondycję skóry, pobudza krążenie krwi i stymuluje mięśnie twarzy. Efekty zabiegu są widoczne na dwóch poziomach – fizycznym i psychicznym. Ten pierwszy to między innymi opóźnienie procesów starzenia się skóry i jej ujędrnienie, zanika też opuchlizna. Sam zabieg relaksuje, dzięki czemu zmniejsza się napięcie, a twarz się wypogadza.
Mając do wyboru zwykły lub refleksologiczny masaż twarzy, lepiej wybrać ten, który przynosi lepsze efekty. Specjalistyczny lifting należy do drogich zabiegów, wymaga też interwencji chirurgicznej. Refleksoterapeuta bez ingerencji wewnętrznej, stymulując odpowiednie punkty na twarzy, wpłynie na oddziaływanie kory mózgowej. Zaś promienna twarz nie potrzebuje żadnej reklamy.


Skomentuj