refleksoterapeuta

Mirosława Plewka

 • Szukasz pomocy…

  Nieustanny stres?
  Spadek poziomu energii?
  Bóle stawów, pleców, kręgosłupa?
  Zgaga, wzdęcia, palenie w przełyku, zaparcia?
  Częste migreny? Bolesne miesiączki?
  Spuchnięte, obolałe stopy?

  Stopy są odzwierciedleniem naszego organizmu, mogą nam wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu, dolegliwościach, jak i stylu życia jaki prowadzi.

  Refleksologia to metoda "czytania ze stóp" i działania poprzez nie na cały organizm. Jest to skuteczna, bezinwazyjna terapia naturalna, która przywraca naturalną, równowagę biologiczną całego ciała.

 • Tagi

Mirosława Plewka - dyplom refleksoterapeuty

Jestem dyplomowanym refleksologiem, członkiem Polskiego Instytutu Refleksologii. Zainteresowanie człowiekiem i jego zdrowiem, fizjologią, anatomią zaczęło się wiele lat temu, a zdobyta wiedza stanowi doskonałą bazę do dzisiejszej pracy w zakresie refleksoterapii. Poprzez refleksy na stopach lub dłoniach pomagam moim pacjentom przywrócić zdrowie mobilizując ich organizm do pracy w harmonii. Równowaga między ciałem, duchem i umysłem jest podstawą dobrego samopoczucia i życia w dobrej kondycji. Przekazuję również zdobytą wiedzę na temat ziołolecznictwa, prawidłowego odżywiania się, uprawiania sportu oraz wykorzystywania natury i jej zasobów do walki z objawami chorobowymi. Refleksologia jest od kilku lat moją pasją a także wyzwaniem. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest podstawą skuteczności terapii. Kursy u nauczycielki zawodu Teresy Terleckiej zaowocowały dyplomem Polskiego Instytutu Refleksologii, którego dyrektorem jest Wanda Budzanowska–Bratko. Zabiegi na stopach i dłoniach wykonuję w gabinecie lub w domu pacjenta po wcześniejszym skontaktowaniu się i uzgodnieniu terminu.


W grudniu 2010 roku wystąpiłam w programie Pani Małgorzaty Binkowskiej (TVP) pt. „Zdrowie bez recepty”. Zapraszam na fragment programu.