refleksoterapeuta

Mirosława Plewka

 • Szukasz pomocy…

  Nieustanny stres?
  Spadek poziomu energii?
  Bóle stawów, pleców, kręgosłupa?
  Zgaga, wzdęcia, palenie w przełyku, zaparcia?
  Częste migreny? Bolesne miesiączki?
  Spuchnięte, obolałe stopy?

  Stopy są odzwierciedleniem naszego organizmu, mogą nam wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu, dolegliwościach, jak i stylu życia jaki prowadzi.

  Refleksologia to metoda "czytania ze stóp" i działania poprzez nie na cały organizm. Jest to skuteczna, bezinwazyjna terapia naturalna, która przywraca naturalną, równowagę biologiczną całego ciała.

 • Tagi

Już wieki temu odkryto, że poszczególne punkty na stopach odpowiadają określonym narządom w organizmie. Punkty na podeszwach stóp są odzwierciedleniem praktycznie każdej części naszego ciała. Wiele chorób można naprawić poprzez specjalistyczny ucisk takich punktów – receptorów; pomaga to przywrócić organizmowi równowagę. Nie jest to masaż leczniczy, ponieważ ucisk stymuluje osłabiony lub chory organ, by pobudzić go do samouzdrowienia. Tym samym odbywa się oczyszczenie całego organizmu.

Na podeszwach zlokalizowane są receptory, czyli nerwy czuciowe. Przyjrzyjmy się obrazkowi – narządy występujące parzyście w organizmie znajdują się na obu stopach równolegle. Te pojedyncze odpowiadają stronie, po której znajduje się dany organ. Kręgosłup umiejscowiony jest w środkowej części stóp, zaś głowa i kark na palcach. Specjalistyczny ucisk tych miejsc pomaga wrócić narządom do zdrowia.

Tak naprawdę rzadko pamiętamy o swoich stopach, a jeszcze rzadziej łączymy je z chorobami. Tymczasem specjalista odczyta z nich nękające nas problemy ze zdrowiem, a także ich przyczyny. Zajmie się również leczeniem schorzeń, chronicznie występujących bólów, depresji oraz oczyści organizm z toksyn.

XXX


Skomentuj